Foltorja e radhës në Dibër/ Berisha pritet me tupana - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

19/10/2021 17:36

Foltorja e radhës në Dibër/ Berisha pritet me tupana

Shqiperi

Gazeta Express

19/10/2021 17:36

Ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë sot foltoren e rradhës në Pallatin e Kulturës në Peshkopi, ku do të zhvillojë një takim me demokratët, ashtu siç është bërë edhe në qytetet e tjera.

Dhjetëra anëtarë të PD-së dhe simpatizantë janë mbledhur para ambientit të Pallatit të Kulturës, të cilët presin me tupana ardhjen e ish-liderit, Sali Berisha. Ai shihet i shoqëruar nga deputeti Flamur Noka dhe anëtarë të Partisë Demokratike të këtij qyteti.

Lexo Edhe:

Screenshot 7 27

Si në çdo foltore, Berisha do të diskutojë me demokratët problematikat brenda PD-së dhe më gjerë.