“Fol a m’ke tradhtu”? Me këpucë në dorë, aktorja e zë ngusht burrin e saj live në emision - Gazeta Express
string(84) "fol-a-mke-tradhtu-me-kepuce-ne-dore-aktorja-e-ze-ngusht-burrin-e-saj-live-ne-emision"

“Fol a m’ke tradhtu”? Me këpucë në dorë, aktorja e zë ngusht burrin e saj live në emision

Rozë

Gazeta Express

20/07/2023 16:30

“On fire”, është rubrika më e re në emisionin e verës në T7. Pos karrierës, mysafirët në studio në këtë rubrikë prekin edhe tema më pikante.

Këtë herë të ftuar në “Era Verë” ishin aktorët, njëherësh çifti Flutra Gashi dhe Simon Tanushi.

Lexo Edhe:

“A m’ke tradhtu”, ishte një nga pyetjet provokuse që aktorja ia drejtoi bashkëshortit të saj.

Çifti i njohur ka krijuar një atmosferë fantastike në studio që mund ta shikoni në videon më poshtë.