Flori i reagon Sabrisë pas deklaratës në #gjesi: Pse kapesh me mu? - Gazeta Express

Flori i reagon Sabrisë pas deklaratës në #gjesi: Pse kapesh me mu?

Gazeta Express

22/03/2019 15:53

Flori reagon pas deklaratës së Sabrisë se ai blen klikime.

Në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi, këngëtari Sabri Fejzullahu ka akuzuar direkt Flori Mumajesin për blerje të klikimeve.

Sabriu fillon duke treguar se shumica e artistëve paguajnë shuma të caktuara për të blerë numër të caktuar të klikimeve, përcjell Gazeta Express.

E megjithëse ai cek se Ledri Vula e i biri i tij, Ermali janë ndër të paktë që nuk blejnë, emrin që ai ka zgjedhur të përmendë për blerje është pikërisht Flori Mumajesi.

Flori Mumajesi i merr 3 milion në një ditë”, thotë Sabriu direkt.

#gjesi: “Kafja Express” me Sabri Fejzullahun

E kjo deklaratë nuk i ka ikur as Florit, i cili ka shpërndarë videon dhe ka reaguar në Instagramin e tij personal.

Flori ndër të tjera shkruan: “Pse be axha Sabri kapesh me mu? Pse be po mërzitesh kaq shumë? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret!”