Flaka Krelani vjen sërish provokuese e shtrirë në shtrat


Gazeta Express
25 Prill 2019 13:36

Flaka Krelani me një pozë të radhës, shfaqet sërish atraktive.

Flaka Krelani sapo ka publikuar një foto.

Këngëtarja, imazhin e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

E shtrirë në shtrat, gjysmë zhveshur ajo ka marrë një pozë provokuese.

Flaka është aktive në rrjete sociale e cila ndan postim të shumta, dhe këto shpesh me provokime.Te fundit


Kthehu lart