Kthehu lart

Femra, ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale për vetëm 5minuta (video)

Femra, ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale për vetëm 5minuta (video) GazetaExpress

Nëse doni të keni vithe perfekte, nuk ju duhet asgjë tjetër por vetëm të gjeni 5 minuta nga koha juaj.

Ushtrimet që shihni në videon më poshtë, sipas ekspertëve, do ju ndihmojnë të rregulloni edhe pjesën e belit dhe muskujt e këmbëve.

    Data: 29 Janar 2017 07:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera