Fiorentina po e mposht Juventusin


Gazeta Express
20 Prill 2019 18:09

Fiorentina ka kaluar në epërsi me rezultat minimal 1:0 në ndeshjen kundër Juventusit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Allianz” dhe është e vlefshme për xhiron e 33-të të Serisë A.

Në minutën e gjashtë të ndeshjes, Nikola Milenkovic e kaloi skuadrën e tij në epërsi, pas një rrëmujë në zonën e portierit, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart