Fillimi i shkollës, Rudina Hajdari poston foton e ëmbël të vajzës - Gazeta Express

Fillimi i shkollës, Rudina Hajdari poston foton e ëmbël të vajzës

Rozë

Gazeta Express

16/09/2019 9:46

‘Gëzuar ditën e parë të shkollës’. Ky ka qenë dhe postimi me të cilin ka nisur ditën dhe Rudina Hajdari, deputetja demokrate e parlamentit.

Ajo ka postuar një foto të vogëlushes së saj, së cilës i uron fillimin e sezonit të ri shkollor.