Festa në Prishtinë para ndeshjes në ‘Fadil Vokrri’ - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

17/11/2019 16:14

Festa në Prishtinë para ndeshjes në ‘Fadil Vokrri’

Sport

Gazeta Express

17/11/2019 16:14

Ka mbetur më pak se dy orë deri të nisja e super sfidës mes Kosovës dhe Anglisë.

Rrugët e Prishtinës janë pushtuar nga tifozët nga vende të ndryshme, shumica prej të cilëve do të jenë të detyruar të përcjellin sfidën nga kafenetë e ndryshme në kryeqytet.

Tifozët, gjatë gjithë ditës së sotme, por edhe ditës së djeshme – kanë kënduar e festuar së bashku me tifozë anglezë, ashti si në videon më poshtë, raporton Gazeta Express.