Fero bën hapin e radhës pas daljes nga On Records


Gazeta Express
24 Gusht 2019 11:15

Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur filloi të merrej me këtë profesion.

Menjëherë pas daljes nga kjo kompani, reperi ka hapur kanal të ri zyrtar në YouTube dhe paralajmëroi dy këngë të reja.

“Kanali jem i ri zyrtar ne Youtube Channel , e keni linkun nbio qe ju dergon direkt e nchannel boni sa ma shum subscribes se 2  jon tu ardh”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Fero është “Ride or Die”, në klipin e të cilit ishte edhe e dashura e tij, Arbenita Ismajli.

Te fundit


Kthehu lart