FC Zurich – FC Basel, s’ka vend për Edon Zhegrovën


Gazeta Express
25 Prill 2019 19:20

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Zurichut dhe Baselit.

Zurichu dhe Baseli do të përballen në kuadër të Kupës së Zvicrës, nga ora 20:15, raporton Gazeta Express.

Zurich:

Basel:


Te fundit


Kthehu lart