Eva Herzigová, del pa jelek – duket bukur


Gazeta Express
16 Maj 2019 21:27

Eva Herzigová (46), ka bërë një paraqitje tepër seksi dhe pa jelek derisa gjatë darkës në Dior dhe Vogue në Paris të Cannes

Ajo i është bashkuar një numri të mysafirëve në Francë për edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Eva Herzigová ka siguruar që kjo paraqitje mos të shkojë pa u parë derisa ka pasur të veshur një fustan transparent.

Supermodelja (46), ka treguar që ende mbetet në formë dhe është njëra prej femrave më seksi në Kosovë. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart