Era Istrefi pas suksesit me këngën e re, kalon kohën me Reneen - Gazeta Express

Era Istrefi pas suksesit me këngën e re, kalon kohën me Reneen

Ballina

Gazeta Express

08/10/2019 22:41

Derisa Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre katër vjeçare, këngëtarja Era Istrefi është parë duke qëndruar me Reneen, vajzën e këtij eneen, vajzën e këtij çifti

“Let’s Get Married” është kënga më e re e Era Istrefit, që është një bashkëpunim i saj me Yellow Claw dhe Offset, Era është kthyer në Prishtinë.

Në fakt këngëtarja, e cila arriti që të depërtojë në skenën ndërkombëtare nëpërmes Kosovës, para se të kthehej në Kosovë ishte parë edhe në një studio në Paris, gjë që ka ngritur thashethemet se ajo është duke përgatitur edhe një këngë të re.

Por sot, Era është parë duke kaluar kohën me vajzën e Norës, Renee.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre pas katër viteve dhe Renee është fryt i kësaj martese. /GazetaExpress/