Eni vjen me “Sekreti”-in e këndshëm - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

16/10/2019 23:07

Eni vjen me “Sekreti”-in e këndshëm

Instant

Gazeta Express

16/10/2019 23:07

Eni Koçi ka publikuar sonte këngën e saj më të re “Sekreti”

Vjeshta po del të jetë një stinë për këngë të këndshme, sidomos ato të muzikës pop.

E tillë është edhe kënga më e re e këngëtares Eni Koçi të cilën ajo e ka publikuar sonte.

Edhe kjo këngë është me prodhim të Genc Prelvukajt, por që kësaj radhe melodinë dhe muzikën e këngës e ka shkruar vet këngëtarja. /GazetaExpress/