Enca, tregon gjoksin para kamerës - Gazeta Express

Gazeta Express

24/05/2019 23:28

Enca, tregon gjoksin para kamerës

Gazeta Express

24/05/2019 23:28

Enca Haxhiu nuk ka të ndalur

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar që të bëj provokime për fansat e saj.

Ajo ka postuar një video dhe një foto ku shihet pa sutjena derisa reklamon gjoksin para kamerës.

Derisa ajo ka treguar se do të paraqitet së shpejti në një intervistë në një televizion të Kosovës, e ku ka thënë edhe një thënie interesante.

“”Më mirë të jesh një luaneshë e vetmuar, sesa një dele e njohur”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/