Enca poston video në Snapchat duke tymosur marihuanë


Gazeta Express
26 Mars 2019 13:26

Enca, një ‘vajzë e keqe’ në rrjete sociale.

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një video në rrjetin social Snapchat, ku shihet duke tymosur.

Ajo duket se ka vendosur të qerasë veten pasi ajo që po tymoste nuk është një cigare e zakonshme, por lëndë narkotike, shkruan Gazeta Express.

Enca njihet si artiste që nuk njdek rregulla dhe bën atë që ka dëshirë, si në këngë që po sjell ashtu edhe në stilin ashtu edhe në veprimet e saj.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart