Emily Ratajkowski del në ballkon e zhveshur me paruke të kuqe


Gazeta Express
19 Prill 2019 16:56

Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.

Por, Emily Ratajkowski shkoi edhe një hap më tutje duke pozuar kësaj radhe pak më ndryshe, shkruan Daily Mail.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare derisa mbante një paruke rozë, u paraqit në një ballkon në Los Anxhelos duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily derisa po pozonte ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart