Elvana me dedikim të veçantë ndaj personit më të dashur të saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 12:16

Elvana me dedikim të veçantë ndaj personit më të dashur të saj

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 12:16

Dita e sotme për këngëtaren Elvana Gjata është një ditë shumë e veçantë për familjen e saj.

E ëma e saj feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një dedikim shumë i veçantë i këngëtares për mamanë e saj.

Me anë të një video në Instastory Elvana shfaqet e ulur në një vend me gjelbërim dhe me një lule të vogël në dorë.

‘Gëzuar ditëlindjen jeta ime’, shkruan këngëtarja.

Pas kësaj,  këngëtarja së bashku me mamanë e saj shfaqen shumë pranë njëra-tjetrës dhe duke shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Elvana shpeshherë ndodhet jashtë Shqipërisë, e zënë me koncerte, por mesa duket ajo ka vendosur që disa ditë t’i kalojë së bashku me prindërit e saj, në të njëjtën kohë, të festojë dhe ditëlindjen e mamasë si një familje.