Eleonora, tifoze e Juventusit - Gazeta Express

Eleonora, tifoze e Juventusit

Sport

Gazeta Express

09/10/2019 23:53

Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sporitve Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin.

Megjithatë edhe futbollin bukuroshja seksi e ndjek së tepërmi dhe zemra e saj rreh për Juventusin, pasi Eleonora është një tifoze e madhe e skuadrës bardhezi.