Ballina

Gazeta Express

24/08/2019 17:34

Elbasan, makina del nga rruga, përfundon në kanal

Ballina

Gazeta Express

24/08/2019 17:34

Një automjet ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur në një kanal.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10 në aksin që lidh qendrën e qytetit të Elbasanit me lagjen NSHU të këtij qyteti , pranë Tregut Agroushqimor .

Dyshohet se disa persona mbetën të plagosur.