Edona duket shumë e bukur edhe kur veshet thjeshtë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 18:19

Edona duket shumë e bukur edhe kur veshet thjeshtë

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 18:19

Edhe e veshur thjeshtë, Edona Llaloshi duket shumë bukur.

Ajo ka stil e është shumë unike.

Ndërsa, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

E veshur në të zezë, ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale.

E thjeshtë dhe e bukur.

Edona vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku.