Edi Rama poston foton e ditës, në krah me ish Presidentin e Francës - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

22/06/2019 15:27

Edi Rama poston foton e ditës, në krah me ish Presidentin e Francës

Shqiperi

Gazeta Express

22/06/2019 15:27

Edi Rama është shfaqur këtë të shtunë së bashku me bashkëshorten dhe djalin Zaho, ndërsa në krah të familjes kryeministrore është ish Presidenti i Francës Nicolas Sarkozy së bashku me të shoqen Carla Bruni.

Foton e ka postuar vetë kryeministri në rrjetin social, ndërsa në dixhiturë ka shkruar “inasta of the day” (fotoja e ditës).

Mbrëmë ata shijuan koncertin e bashkëshortes së ish-Presidentit francez në Butrint, ndërsa duket se edhe dita e sotme i ka gjetur bashkë në Sarandë