Edi Rama me antiplumb në Roskovec, publikohet foto


Gazeta Express
10 Mars 2019 21:46

Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim në zonën e Roskovecit në qarkun e Fierit, ku e cilësoi këtë zonë si Toskanën e Shqipërisë.

Mirëpo, një detaj që nuk ishte vënë re është zbuluar nga ish-nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka i cili në një postim rrjetet sociale ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Pse me antiplumb o “Skënderbe” ?!!!”

Duke ngritur kështu hipotezën e përdorimit të jelekut antiplumb nga kryeministri Edi Rama gjatë ditës së sotme.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart