Edi Rama me antiplumb në Korçë?!, Berisha: I menderosur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

05/06/2019 20:49

Edi Rama me antiplumb në Korçë?!, Berisha: I menderosur

Ballina

Gazeta Express

05/06/2019 20:49

Kur mori vesh lajmin e përgjimeve të botuara nga gazeta gjermane “Bild”, Edi Rama ndodhej në Korçë në një takim me banorët e prekur nga tërmeti.

I pyetur nga mediat Rama refuzoi të përgjigjej.

Ish- kryeministri Sali Berisha publikon një foto të Ramës dhe sipas tij ai mban veshur një antiplumb.

“Me antipumb dhe si i menderosur (i mbushur plot)!”, shkruan Berisha.

Sot “Bild” publikoi pjesë të reja nga përgjimet e dosjes “339”, ku tregohen sesi eksponentë të Partisë Socialiste në Durrës dhe Shijak kanë blerë votat./Express