Selim Krasniqi, i ftuari i radhës nga Specialja - Gazeta Express

Selim Krasniqi, i ftuari i radhës nga Specialja

Lajme

Gazeta Express

08/11/2019 17:58

Selim Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një shkrimi të gjatë në Facebook.

“Për hir të transparencës dhe duke mos pasur të fshehë asgjë, ju informoj qe sapo komunikova me hetues të Dhomave të Specializuara!! Mu komunikua gojarisht ftesa për në Hagë, por unë personalisht kërkova që ç’do veprim të jetë zyrtar e në rrugë ligjore”, ka shkruar Krasniqi.