Edhe një banor i ri në Big Brother VIP - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

22/11/2021 23:06

Edhe një banor i ri në Big Brother VIP

TV/Film

Gazeta Express

22/11/2021 23:06

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar se do ketë edhe një tjetër banor të ri.

Lexo Edhe:

Sipas tyre, thuhet se hyrja e re do të habisë jo vetëm banorët brenda në shtëpi, por edhe publikun jashtë.

Se për kë bëhet fjalë, mbetet të shihet nesër!

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.