E ulët, Kallashi publikon foto nudo të fanses së saj 17-vjeçare nga biseda private


Gazeta Express
25 Qershor 2019 9:21

Një vajzë 17-vjeçare që e adhuron Kallashin nuk ka kursyer që t’ia dërgojë asaj një fotografi nudo. Por, çka ka bërë Kallashi?

E ka ruajtur bisedën me adoleshenten dhe bashkë me fotografinë e saj nudo, e ka publikuar në “Snapchat”. /GazetaExpress

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart