E thotë vetë Xhakarta: Jam seksi në çdo stinë - Gazeta Express

Gazeta Express

06/12/2019 23:41

E thotë vetë Xhakarta: Jam seksi në çdo stinë

Gazeta Express

06/12/2019 23:41

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj, e cila njihet për veshjet e tij të shtrenjta, ka thënë sonte një thënie interesante

Arta, e cila famë kryesore e mori pas paraqitjes së saj në serialin “O sa mirë”, vazhdon të paraqitet tepër seksi nëpër rrjetet sociale.

Ajo, pothuajse tërë verën e ka kaluar nëpër vende të shtrenjta dhe vazhdon që të shihet duke bërë jetë luksoze.

Edhe pse nuk dihet se me kënd është në lidhje aktorja dhe modelja pasi që ajo mban shumë mister lidhjet e saja private, në shumë postime ajo tregon se sa seksi është.

View this post on Instagram

I’m HOT , no matter what season ?❄️

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

“Jam seksi, s’ka lidhje çfarë stine është”, ka shkruar Arta. /GazetaExpress/