E pazakontë për të! Deputeti shqiptar fotografohet me tuta dhe kapele të kuqe - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

20/10/2019 22:13

E pazakontë për të! Deputeti shqiptar fotografohet me tuta dhe kapele të kuqe

Shqiperi

Gazeta Express

20/10/2019 22:13

Është kaq e pazakontë që të shohësh deputetin e Partisë Socialiste, Bashkim Fino, në një version kaq sportiv.

Me kapele të kuqe dhe tuta, politikani i karrierës dhe ishKryeministri është fotografuar nga paparazzi ynë teksa po hipte në makinën e tij, percjell panorama

Bëhet fjalë për një ditë fundjave, kur në përgjithësi të gjithë nxitojnë të çlirohen nga kollaret dhe kostumet.