E pabesueshme se si duket Emina Çunmulaj pa grim - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 23:00

E pabesueshme se si duket Emina Çunmulaj pa grim

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 23:00

Emina Çunmulaj është njëra prej supermodeleve më të njohura shqiptare

Emina ka befasuar shumë ndjekës të saj në Instagram kur ka postuar sot një foto ku ajo shihet pa grim.

Supermodelja shqiptare, e cila më parë ka modeluar për shumë shtëpi të modës si; Dolce & Gabana, Versace, etj, ka postuar sot një foto ku tregon se si është ajo natyral, pa grim dhe pa bërë filtera me anë të fotoshopit.

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌?

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Derisa në foto tregohen se modelja megjithatë ruan format e saj të mira të trupit, por në fytyrë ka një dallim të dukshëm nga forma e saj natyrale me atë jo natyrale. /GazetaExpress/