E mbani mend Zhakun? Ja çfarë ka ndodhur me të - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 12:00

E mbani mend Zhakun? Ja çfarë ka ndodhur me të

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 12:00

Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtarja, emri i vërtet i të cilës është Inida Gjata prej vitesh është larguar nga ekrani. 

Zhaku tashmë është martuar dhe jeton në Berlin me partnerin e saj.

Artistja shpeshherë publikon edhe foto me bashkëshortin në rrjete sociale.

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Zhakun.

Pak kohë më parë në “BE Coffee” Kastro Zizo ka treguar se flet shpeshherë me Zhakun, pavarësisht sherrit të tyre të bujshëm në vitin 2013.