E “kallin” Sabriu e Leonora me “Simpatia e Shkollës” - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

08/11/2019 20:55

E “kallin” Sabriu e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

Instant

Gazeta Express

08/11/2019 20:55

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës”

Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, pjesë te të cilit emision tashmë janë duke u publikuar në youtube.

“Simpatia e shkollës”, është një këngë e cila pa asnjë dyshim do të jetë hit edhe nëpër dasma të ndryshme shqiptare, pasi që ka një ritëm të tillë.

Këtë kënga Leonora Jakupi e kishte paralajmëruar që disa ditë nëpër rrjete sociale.

Kurse, kjo është kënga e dytë për Sabriun, i cili para një jave publikoi një këngë tjetër. /GazetaExpress/

Sabri Fejzullahu & Leonora Jakupi – Simpatia e shkolles (Gezuar 2020)

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA Producent Ekzekutiv: Shpetim Desku Teksti: Kreshnik Avdiu Ork.: Ardian Kastrati