Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 9:53

E dhimbshme: Mbytet një 15-vjeçar në lumin “Pçinja”

Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 9:53

Pesëmbëdhjete vjeçari është mbytur mbrëmë në ujërat e lumit Pçinja, të Kumanovës, njofton Policia.

Sipas informatave të para nga SPB Kumanovë, personi i lindur në vitin 2004 bashkërisht me një moshatar dhe me dy fëmijë të tjerë të mitur, rreth orës 16:15 kanë hyrë në lumin e Pçinjës, ku dhe njëri prej këtyre është mbytur.

Prokurori publik është njoftuar dhe është bërë ekspertiza.