E dashura e futbollistit të Barcelonës ‘çmend’ Instagramin


Gazeta Express
16 Maj 2019 23:09

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur kolumbiane, Sonia Isaza.

Isaza njihet si ikonë e fitnesit në Kolumbi, derisa kjo shumë lehtë shihet edhe nga fotot dhe videot e saj në rrjetet sociale.

Ajo numëron 2.6 milionë ndjekës në Instagram.

Modelja kolumbiane vazhdimisht poston fotografi dhe video që kanë të bëjnë me fitnesin.

Te fundit


Kthehu lart