E bija e Lutfi Hazirit nuk ndalet, vjen me poza të reja!


Gazeta Express
15 Maj 2019 10:08

E bija e kryetarit të Gjilanit, vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Kënga Haziri në Instagram ka bërë paraqitjen e radhës teksa ka fokusuar fytyrën e saj të bukur.

Vlen të përmendim faktin se Kënga poashtu gëzon linja të mira trupore dhe jo rrallë i ekspozon ato edhe më shumë se që duhet. Poashtu edhe imazhet provokative të saj nuk është se mungojnë.

Te fundit


Kthehu lart