Dy makina përplasen në Lezhë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

17/11/2019 19:03

Dy makina përplasen në Lezhë

Shqiperi

Gazeta Express

17/11/2019 19:03

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Rrillë.

Raportohet se në ngjarje janë përfshirë dy makina, të tipit “Golf”, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të dhëna për të lënduar në njerëz.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.