Duda Balje në pushime me bashkëshortin, fillon të postojë foto - Gazeta Express

Duda Balje në pushime me bashkëshortin, fillon të postojë foto

Rozë

Gazeta Express

22/07/2019 11:36

Deputetja Duda Balje ka filluar pushimet me bashkëshortin e saj.

Deputetja nga radhët e partisë 6+ ka postuar një fotografi nga këto pushime, ku shihet se po kalon kohë shumë të mirë dhe relaksuese krahë bashkëshortit të saj.

Ajo me këtë fotografi ka treguar se bashkëshortin e ka gjithmonë prapa saj, madje duke e shkruar këtë.

Duda nuk ka zbuluar vendin se ku kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet e kësaj vere./Gazeta Express/