Dua Lipa dhe Anwar tashmë po veshin rrobat e njëri-tjetrit


Gazeta Express
23 Korrik 2019 17:52

Çifti po kalojnë çdo kohë bashkë.

Dua së fundi është fotografuar shumë e lumtur dorë pë dore me Anwar, në rrugët e Hollywood.

E ajo çfarë bie në sy është se Anwar shihet se ka të veshur xhaketën e këngëtares, përcjell Gazeta Express.

Anwar ka veshur pikërisht xhaketën që Dua kishte të veshur në një festival në Londër, ku dyshja dolën për herë të parë si çift në publik.

Te fundit


Kthehu lart