Donte të shiste virgjërinë për një ‘iPhone’, vajzës i ndodh ajo që s’e priste kurrë - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

07/09/2019 7:43

Donte të shiste virgjërinë për një ‘iPhone’, vajzës i ndodh ajo që s’e priste kurrë

Fun

Gazeta Express

07/09/2019 7:43

Videoja e postuar nga vloggeri Nana, 21 vjeç, tregon takimin e çiftit në një kafene, ku Xiao Chen shpjegon se një nga shoqet e saj flinte me një të huaj të pasur dhe fitoi para “lehtë”.

Një vajzë adoleshente që pretendonte të nxirrte në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë një mësim të tmerrshëm.

17-vjeçarja raportohet ta ketë postuar “ofertën” në një forum në internet, ku tha se do të heqë dorë nga virgjëria e saj për një pagesë në para prej rreth 2,300 funtesh.

Por posti i saj u zbulua nga një vlogger që realizoi një shfaqje, dhe krijuan një intervistë me fund të hidhur për vajzën, e njohur si Xiao Chen.

Videoja e postuar nga vloggeri Nana, 21 vjeç, tregon takimin e çiftit në një kafene, ku Xiao Chen shpjegon se një nga shoqet e saj flinte me një të huaj të pasur dhe fitoi para “lehtë”.

Ajo gjithashtu pranon se si të gjitha bashkëmoshataret e saj kanë iPhone 8, edhe pse shumica prej tyre janë prodhim fallco.

Nana, roli i së cilit është të fokusohet në ekspozimin e sjelljeve të këqija shoqërore dhe sfiduese të gjendjes njerëzore, përpiqet me lehtësi të flasë me adoleshenten jashtë marrëveshjes, por Xiao Chen këmbëngul.

“Gjithçka që duhet të bëj është të qëndroj atje, apo jo?”,- thotë ajo gjatë intervistës.

Më pas ajo shton:

“Ne secili do të marrim atë që duam, tashmë e kam menduar”.

Nana pastaj i jep vajzës rreth 60 paund si një “paradhënie” dhe çifti krijoi një kohë dhe vend për marrëveshjen, por adoleshentja nuk e kishte idenë se do të turpërohej në publik.

Kulmi i shfaqjes ndodh me Xiao Chen brenda dhomës së hotelit me klientin, i cili i dorëzon asaj një iPhone 8 të ri për të fituar besimin e saj.

Por gjërat shkojnë keq për Xiao Chen kur tre burra të tjerë, njëri me një aparat fotografik, hyjnë në dhomë dhe treshja thotë se duan të “kenë pak argëtim”.

Adoleshentja është mbështetur në shtrat dhe pastaj Nana del nga banjo e dhomës së hotelit për të ndaluar skenën.

“Tani ke frikë?” i bërtet Nana Xiao Chen, e cila ulet duke qarë në krevat.

“Epo, është tepër vonë tani!” shton vloggeri, duke thënë:

“Nuk ia vlen të shesësh asgjë vetëm për një telefon”.

Në fund, Nana urdhëron të gjithë burrat, duke përfshirë edhe kameramanin, që të dalin nga dhoma e hotelit, në mënyrë që të leksionojë adoleshenten në mënyrë private.