Ballina

Gazeta Express

09/10/2019 11:06

Donika Gërvalla e godet Lutfi Hazirin për rezultatin e LDK-së në Gjilan: Është virtuoz i hileve

Ballina

Gazeta Express

09/10/2019 11:06

Aktivistja e LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla, pas rezultatit të LDK-së, në Komunën e Gjilanit, ka fajësuar për këtë nënkryetarin e Lidhjes Demokratike, Lutfi Haziri, raporton Gazeta Express.

Përmes një shkrimi në Facebook, Gërvalla ka shkruar se me këtë Lutfi Hazirit iu dha një mesazh nga votuesit tradicionalë të Gjilanit.

“Apo ka nevojē me dal dikush e me ia shpjegu? Hilet dhe prapaskenat vërtet nuk i ka shpik Luta, ama i zotëron me virtuozitet. E votuesi thjesht është lodhur me dallavere dhe dyftyrësi”, ka shkruar ajo./GazetaExpress/