Doli më në fund! Publikohet me videoklip ‘Zemër’ nga Dhurata dhe Soolking


Gazeta Express
19 Prill 2019 17:45

Është publikuar edhe me videoklip kënga e Dhurata Dorës me reperin algjerian.

Dhurata Dora dhe Soolking kanë sjellë me videoklip këngën e tyre të shumëpritur, Zemër.

Kënga e cila është në gjuhën shqipe dhe franceze, ka ditë që po qarkullon nëpër internet dhe fansat po e pëlqejnë aq shumë, saqë pritet të shndërrohet në një hit të vërtetë.

E videoklipi për këtë këngë është realizuar në Shqipëri, skenat për të cilin kanë xhiruar të dy artistët, shkruan Gazeta Express.

Dhurata Dora ft. Soolking – Zemër

Te fundit


Kthehu lart