DokuFest publikon emrat e artistëve që do të përformojnë në festival - Gazeta Express
string(68) "dokufest-publikon-emrat-e-artisteve-qe-do-te-performojne-ne-festival"

Arte

Gazeta Express

03/08/2022 16:43

DokuFest publikon emrat e artistëve që do të përformojnë në festival

Arte

Gazeta Express

03/08/2022 16:43

DokuNights në kuadër të DokuFest, të kuruar nga Leart Rama, ka prezantuar emrat e artistëve të cilët do të këndojnë përgjatë 1 jave në Prizren.

 Të ftuarit e këtij festivalit janë: Sega Bodega, Hercules & Love Affair, DMX Krew, Detroit in Effect, Roza Terenzi, e shumë të tjerë.

Lexo Edhe:

Të parët që do ta bëjnë hapjen e Dokufest këtë të premte janë: DMX Krew / D. DAN / PANDAUDIO / TADI.

Prizrenasit dhe shumë qytetarë nga e gjithë Kosova mund t’i dëgjojnë tingujt e muzikës së tyre gjatë mbrëmjeve në qytetin e Prizrenit.

Dokufest pritet të fillojë pas dy ditësh.

/Gazeta Express