Do takoni një person që do ju transformojë jetën, parashikimi i astrologe Merit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/07/2019 12:43

Do takoni një person që do ju transformojë jetën, parashikimi i astrologe Merit

Rozë

Gazeta Express

09/07/2019 12:43

Parashikimi Astrologjik i dt 9 Korrik 2019

Takime Karmike

Sot Harta e Qiellit na con ne nje Takim me fatin 
Kjo do ndodh pasi Dielli ne Gaforre takohet sot me lidhjen veriore te henes

Duke qene se ndikon shenja e Gaforres do jene ndjenjat dhe emocionet ato qe na hudheheqin 
Kjo do te thote qe ne disa raste do nxitohemi ne perzgjedhjet tona duke qenen nen efekt te forte emocional
Nuk duhet te nxitoheni
Zakinisht je kete periudhe do ndjeheni mire me njerez qe jeni familjarizuar

Dashi
Do keni diskutime dhe deshira per ceshtjet familjare duke arritur te beni nje marreveshje te mire

Demi
Ju do takoni drejte per se drejti nje person qe do ju ndryshoj jeten por qe edhe ju do ja ndryshoni per mire apo per keq kjo varet nga harta juaj personale

Binjaket
Do shprehni nje deshire dhe kjo mund yju realizohet duke qene se edhe ju keni nje takim me fatin

Gaforrja
Ju ne jeten personale do merrni nje vendim pasi te jeni takuar me njeriun qe duket se eshte i duhuri

Luani
Do keni takime dhe biseda te fshehta me persona qe keni pune te perbashketa apo nje lidhje personale te pa deklaruar

Virgjeresha
Ju plotesohet nje deshire per te qene afer me dike qe ju jep siguri dhe qellime Do beni nje udhetim te rendesishem

Peshorja
Ne lidhje me fatin ju pret nje vendim i rendesishem ne lidhje me karrieren apo nje oferte e rendesishme

Akrepi
Do merrni nje lajm te mire nga nje komunikim me dike qe jeton jashte Po keshtu nje person ju ndryshon jeten ne ceshtjet personale

Shigjetari
Nje mundesi e mire hapet sot para jush ne ceshtjet ekonomike Ndonje trashegimi apo nje marreveshje e mire behet realitet

Bricjapi
Do keni nje mundesi te shpjegoni veten tuaj por mod beni gabimin te jeni te fshehte pasi takimet jane karmike te destinuara te ndodhin qe tju ekspozojne

Ujori
Nje oferte pune vjen nga dikush qe nuk e prisni dhe ju ploteson nje deshire qe kishit kohe qe e mendonit dhe aspak besim ne realizim

Peshqit
Sot do takoni dike qe vertet ju ndryshon jeten ne planin errotik duke lene pas cdo person qe kishit deri tani verdalle

Per parashikime te detajuara personale