‘Do keni një ndarje të papritur sot’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

16/10/2019 8:32

‘Do keni një ndarje të papritur sot’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Fun

Gazeta Express

16/10/2019 8:32

Bëhet fjalë për shenjën e Peshores. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të ketë një ndarje të papritur sot, por nuk është e përcaktuar se ku, ndoshta në një bashkëpunim apo në një marrëdhënie.

Më thuaj shenjën e Horoskopit të të them si ta ‘çmendësh’ në shtrat

Dashi

Hena e plote ne shenjen tuaj do sjell nje ndryshim shume te madh ne jeten personale dhe nje kthese te papritur ne lidhje me karrieren dhe punen.

Demi

Do keni nje ngarkese psikologjike dhe ndoshta do zbuloni dicka qe nuk do jete shume pozitive per ecurine e punes apo te shendetit.

Binjaket

Ne jeten sociale dhe ne shoqeri do keni nje perqendrim te gjendjes rreth jush Kujdes qe cdo informacion apo thashethem ta ktheni ne favorin tuaj.

Gaforrja

Ne lidhje me karrieren sot do keni nje lajm shume te mire dhe ndoshta nje pike te rendesishme qe do ju ivenditoj me shume apo cilesoj si person Por mund te ndodh edhe nje permbysje e cuditeshme.

Luani

Ju do keni nje ceshtje te rnedesishme ligjore apo te se ardhmes per te betre nje ndryshim shume te madh apo nje levizje diku ne nje vend jeter.

Virgjeresha

Ne ceshtjet ekonomike do ndodh nje proces i forte ndryshimesh dhe ndoshta sqarimesh Do arrini te kuptoni te gjithe panoramen e problemit.

Peshore

Ne lidhje me bashkepunimet dhe marredheniet me te tjeret mund te jete nje dite ku do ndryshojne ekuilibrat Do keni nje ndarje te papritur.

Akrepi

Ne lidhje me punen dhe me perditeshmerine do kete lajme te reja dhe ndryshmie te menjehereshme dhe te papritura Kjo do ju fusi ne nje rruge te re.

Shigjetari

Jeta juaj personale do kete nje kombinim te ri Nje njohje e re e furishme dhe e rinore do ju kthej jeten ne nje moment me romantik dhe personal.

Bricjapi

Ne ceshtjet familjare dhe ne lidhje me bizneset me familjaret do kete nje kthese dhe nje permbysje ne ecuri apo ne planet e perbashketa.

Ujori

Do jeni ne nje moment shume te rendesishem planesh dhe rruga juaj do ploteshet papritur me nje stategji shume fitimprurese.

Peshqit

Do arrini ne nje moment shume te rnedesishem ne ceshtjet ekonomike Mund te keni nje ngritje te madhe por mund edhe te shikoni porblemin ne te gjithe madhesine e tij.