DJ Dagz rikthehet në shtëpi, s’paku edhe për një natë - Gazeta Express
string(50) "dj-dax-rikthehet-ne-shtepi-spaku-edhe-per-nje-nate"

TV/Film

Gazeta Express

18/12/2021 0:21

DJ Dagz rikthehet në shtëpi, s’paku edhe për një natë

TV/Film

Gazeta Express

18/12/2021 0:21

Në një televotim që është hapur për publikun, DJ PM dhe DJ Dagz, ku njeri prej tyre është dashur që të kthehet në shtëpi.

Edhe pse dy konkurrentët nuk dëshironin të ktheheheshin në fund erdhi të një dakordim.

Lexo Edhe:

Fillimisht Arbana ka kërkuar nga DJ PM dhe DJ Dax që ta respektojnë vendimin e publikut për t’u kthyer në shtëpi.

Në fund ata janë dakorduar që të rrinë së paku edhe një ditë dhe gjatë së shtunës të vendos që të dalë nga shtëpia.

Me anë të televotimit publiku vendosi që të rikthehet në shtëpi është DJ Dagz. /GazetaExpress/