Ditëlindja e ëndrrave, shikoni ku po feston Bleona


Gazeta Express
15 Maj 2019 10:01

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 40 vjeç dhe nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ tregoi ditën e djeshme se ishte surprizuar nga ana e stafit të hotelit me një tortë të vogël dhe një qiri.

Mirëpo, ndryshe nga personazhet e tjera, Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së bashku me prindërit e saj në një udhëtim në Meksikë. Këngëtarja e njohur ka publikuar disa pamje nga hoteli dhe vendi përrallor ku po qëndron.

Ajo dhe prindërit e saj kanë qëndruar në resorin luksoz ‘Las Ventanas al Paraiso’, që siç duket edhe nga pamjet duket si një parajsë e vërtetë.

Te fundit


Kthehu lart