“Dimër i nxehtë” me Adidas Terrex - Gazeta Express

“Dimër i nxehtë” me Adidas Terrex

Lajme

Gazeta Express

09/10/2019 15:20

Rrjeti më i madh vendor i dyqaneve sportive DARDANIASPORT , prezanton koleksionin ekskluziv Vjeshtë/Dimër 2019 nga brendet më të njohura sportive adidas dhe Reebok.

Terrex , Jake BOOT , Fusion Storm , MyShelter me teknologji superiore   Goretex , Climaproof , Climawarm , rezistente ndaj ujit dhe të ftohtit dhe me peshë super të lehtë do të ju japin një komoditet dhe rehati të papërshkrueshme.

www.dardaniasport.com , është “dyqani” më I ri virtual të cilin mund ta vizitoni në çdo kohë dhe ti shihni të gjitha modelet më ekskluzive të këtij viti, ti porosisni ato dhe ti pranoni në shtëpinë tuaj pa asnjë kosto shtesë.  (Instagram @dardaniasport)

Gjithashtu , ekipi i mrekullueshëm I DARDANIASPORT do të jetë aty “ online “ për të ju shërbyer dhe ndihmuar në zgjedhjen tuaj !