Dikush vendosi një poster të Putinit brenda një ashensori – kamera tregon reagimin e banorëve të ndërtesës

Fun

Gazeta Express

11/02/2020 7:56

Një burrë nga Rusiai ka vendosur banorët e një ndërtese para një situate interesante

Bëhet fjalë për pamje që tregojnë njerëzit, derisa futen në një ashensor, në të cilin gjendet e vendosur një fotografi gjigante e presidentit Vladimir Putin.

Dhe reagimet e tyre kanë qenë të ndryshme – të cilat edhe janë kapur nga kamera e vendosur brenda ashensorit.

Pamjet, siç thuhet më tej, të shpërndara në rrjetet sociale, kanë kapur njerëzit duke qeshur, përkulur, tundur kokën dhe duke mallkuar. /Telegrafi/