Diellza Kolgeci publikon pamjet nga pushimet e para me vajzën - Gazeta Express

Diellza Kolgeci publikon pamjet nga pushimet e para me vajzën

Ballina

Gazeta Express

10/07/2019 13:50

Janë ndër çiftet me të përfolura në mediat roze.

Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci së bashku me Fisin dhe vjazen ka vendosur të largohet disa ditë nga rutina, dhe të pushojë këto ditë të nxehta të verës, mirëpo nuk ka bërë të ditur se në cilin vend ata ndodhen.

Diellza po ndanë momente të ndryshme nga këto pushime.

Në rrjetin social Facebook modelja ka publikuar disa fotografi të bukura familjare.

Diellza në muajin prill u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Helena.