Diell përvëlues gjatë ditës së sotme


load
Gazeta Express
11 Gusht 2019 12:21

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë me erë të lehtë kryesisht lindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 21 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 31 deri 40 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me temperaturë të mëngjesit deri 21 gradë, ndërsa ajo e ditës deri 39 gradë Celsius.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart