Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme


Gazeta Express
8 Tetor 2019 10:07

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi lindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 16 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të lokale të shiut

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart